У Деснянському, Авдіївці та Покошичах облаштували додаткові пункти незламності

Дата: 09.02.2023 17:30

Відповідно до доручення начальника Чернігівської обласної військової адміністрації у Понорницькій громаді утворено 3 додаткові пункти незламності. Сьогодні на території громади їх функціонує 5:

• смт Понорниця - у приміщенні комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» за адресою: вул. Довженка, 53А;
  • с. Радичів - у приміщення Радичівського старостинського округу за адресою: вул. Корди, 82.
  • с. Деснянське - у приміщенні ФАПу за адресою: вул. Деснянська, 50;
  • с. Авдіївка - у приміщенні місцевої пожежної охорони за адресою: вул. Молодіжна, 2;
  • с. Покошичі - у приміщенні старостату за адресою: вул. Центральна, 28.

Нові пункти незламності, як і попередні, треба було облаштовувати необхідними речами та технікою. Щось було виділено з резерву громади, а щось надали небайдужі організації.

За підтримки Чернігівської обласної військової адміністрації у Деснянському, Авдіївці та Покошичах пункти незламності забезпечені резервними джерелами електроенергії на випадок критичних проблем з енергетикою чи опаленням. Три генератори потужністю 5,5 кВт уже встановлені та готові працювати на благо населення.

Новгород-Сіверська районна військова адміністрація також допомогла в облаштуванні нових та доукомплектуванні раніше утворених пунктів незламності. Вона передала частину гуманітарної допомоги від Міжнародної організації з міграції, до складу якої входили матраци, комплекти для утеплення, ковдри, стільці та каністри. Ці речі розподілені по всіх п’яти пунктах.

Щиро дякуємо Чернігівській ОДА, Новгород-Сіверській РВА та всім нашим друзям і партнерам, які підтримують громаду у цей важкий час. В єдності – наша сила!