Відбулось покладання квітів з нагоди Дня Соборності України

Дата: 20.01.2023 16:49

Традиційно 22 січня у нашій державі відзначається День Соборності України. Цього року виповнюється 104 річниця проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Понорницька громада долучилася до відзначення цього всенародного свята. Сьогодні, напередодні пам’ятного дня, відбулось покладання квітів до меморіального комплексу в Понорниці.

День 22-го січня 1919 року увійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. У важкій витривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події. Одна з таких сторінок нашого минулого – боротьба українського народу за соборність своїх земель. Споконвічною мрією українців було об’єднання розрізнених частин України в межах однієї держави. Саме тому, на площі перед Софією Київською відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів. На зібранні було урочисто проголошено об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Сьогодні ця дата уособлює національну єдність і символізує прагнення нашого народу до вільного життя в самостійній незалежній державі.