Благодійний концерт під назвою «Дорогий наш захисник!» відбувся у Понорницькому будинку культури

Дата: 20.01.2023 14:29

За ініціативи Понорницької селищної ради 19 січня, у день свята Водохреща, відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних сил України. В заході взяли участь школярі Понорницького ліцею, працівники закладів культури, творчі колективи та сольні виконавці громади.

Патріотичні українські пісні і танець нікого з присутніх на концерті не залишили байдужим. Глядачі своїми аплодисментами віддячили учасникам за чудові виступи та емоції. А в перервах між номерами ведучі зачитували зворушливі листи дорослих та дітей з різних куточків України, в яких ті звертались до захисників зі словами підтримки та подяки. Саме тому концерт мав таку назву.

Сума зібраних коштів становила 22 900 грн: 19 900 грн зібрано завдяки пожертвам безпосередньо під час заходу, а ще 3 000 грн передали працівники Понорницького ЗДО «Лісова казка», які пропонували відвідувачам смачні вареники перед концертом. Це вкотре доводить небайдужість пересічних громадян до потреб української армії у період війни та їхню готовність допомагати матеріально.

Окремо хочемо подякувати Дідевичу Миколі Григоровичу, який додатково надав 10 000 гривень. Ваша доброта та щедрість неодмінно допоможе нашим воїнам здійснити спільне бажання всіх українців – вигнати ворога з рідної землі.

Згадані кошти поповнять благодійну скриньку, де вже знаходяться 13 200 грн, зібрані на заході в Авдіївці. Загальна сума – 46 100 гривень – буде використана для придбання необхідних речей для наших захисників відповідно до їхньої потреби.

Вдячні кожному, хто долучився до благодійних заходів. Спільними зусиллями ми зможемо перемогти окупанта!