Привітання селищного голови Віктора Іващенка з Новим роком

Дата: 01.01.2023 00:05

Фото без описуШановні жителі Понорницької громади!

Прийміть щирі вітання з Новим 2023 роком!

Останні дні року традиційно асоціюються у нас із завершенням чергового етапу в житті, підбиттям підсумків. Водночас, Новий рік – це завжди народження надії на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів, його початок дає нам нові плани та цілі на майбутнє.

Рік, що минає, став для всієї України справжнім випробуванням на міцність. Повномасштабна війна, яку розпочала росія, щоденно забирає життя та здоров’я українців, руйнує українські міста та села, нищить інфраструктуру та приносить страждання всім українським родинам. Але ми сильні і захистимо нашу землю разом!

У новий рік ми входимо з новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, і, особливо, для своєї рідної землі. Я вірю, що наші сподівання справдяться, але все залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці та віри у перемогу.

Нехай же цей новий рік принесе довгоочікуваний мир та свободу, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.

Зичу вам та вашим родинам у 2023 році міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя, гарного настрою і любові, нехай у вашому житті панують гармонія та вдача.

З Новим 2023 роком!

З повагою - селищний голова Віктор Іващенко