Відбувся прийом громадян фахівцем Пенсійного фонду України

Дата: 29.11.2022 15:55

Сьогодні, 29 листопада, Понорницьку територіальну громаду відвідала заступник начальника відділу обслуговування громадян № 12 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Жук Олена Миколаївна.

Відповідно до укладеної Угоди про співпрацю між Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернігівській області та Понорницькою селищною територіальною громадою Олена Миколаївна провела інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо пенсійного забезпечення громадян.

Мешканці громади мали нагоду звернутись до спеціаліста з приводу призначення пенсій, розрахунку трудового стажу, виготовлення пенсійних посвідчень, змін у пенсійному законодавстві та інших питань, що стосуються пенсійного забезпечення. Основна увага була приділена роз’ясненню аспектів перерахування пенсій у 2022 році. Також представниця фонду проінформувала про можливість отримання повного спектру послуг через вебпортал електронних послуг ПФУ.

Після прийому громадян Олена Миколаївна провела зустріч із трудовим колективом селищної ради, на якій були порушені питання щодо переваг користування вебпорталом електронних послуг Пенсійного фонду України, легалізованої зайнятості та отримання офіційної заробітної плати.