Працівники культури та аматори народного мистецтва Понорницької громади приймали вітання з нагоди професійного свята

Дата: 09.11.2022 21:20

Сьогодні у приміщенні Понорницького будинку культури відбулось урочисте привітання та нагородження працівників закладів культури та аматорів народного мистецтва громади з нагоди професійного свята.

З вітальним словом до працівників галузі звернулась директор комунального закладу «Понорницький селищний будинок культури» Юлія Шупрудько. Також до привітання долучились керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Галина Супрун та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Понорницької селищної ради Світлана Зикун. Вони побажали присутнім нових творчих ідей, неперевершених виступів, невичерпного натхнення та задоволення від своєї діяльності.

За сумлінну працю, творчість, вагомий особистий внесок у розвиток культури та аматорського мистецтва були вручені нагороди.

Подяку голови Новгород-Сіверської районної державної адміністрації оголошено:

• Власенко Світлані Володимирівні, завідуючій будинку культури с. Деснянське – філії комунального закладу «Понорницький селищний будинок культури» Понорницької селищної ради.

Грамотою Понорницької селищної ради нагороджено:

• Машталір Світлану Володимирівну, завідуючу будинку культури с. Криски – філії комунального закладу «Понорницький селищний будинок культури» Понорницької селищної ради.

Подяки Понорницької селищної ради оголошено:

• Зикун Тамарі Олексіївні, художньому керівнику будинку культури с. Покошичі – філії комунального закладу «Понорницький селищний будинок культури» Понорницької селищної ради;
  • Зібарову Миколі Сергійовичу, художньому керівнику комунального закладу «Понорницький селищний будинок культури» Понорницької селищної ради;
  • Остапенко Наталії Володимирівні, завідуючій будинку культури с. Іваньків – філії комунального закладу «Понорницький селищний будинок культури» Понорницької селищної ради.

Грамотою відділу освіти, культури, молоді та спорту Понорницької селищної ради нагороджено:

• Суконко Наталію Миколаївну – художнього керівника будинку культури с. Деснянське – філії комунального закладу «Понорницький селищний будинок культури» Понорницької селищної ради.

Під час заходу аматори сцени створювали гарний настрій та вітали колег з професійним святом музичними номерами.