Селищний голова Віктор Іващенко привітав наших захисників з нагоди свята

Дата: 14.10.2022 16:17

В історії нашої Батьківщини є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – важлива дата. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День утворення Української повстанської армії та День захисників і захисниць України.

Сьогодні, з нагоди відзначення цих свят, селищний голова Віктор Іващенко привітав наших захисників. Він подякував за патріотичну позицію, мужність, відвагу та побажав міцного здоров’я, незламної волі до перемоги, миру, злагоди, козацької вдачі та Божого благословення.

За високий професіоналізм, мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності Української держави, з нагоди Дня захисників та захисниць України та Дня Українського козацтва селищним головою були відзначені учасники бойових дій:

• Грамотою – Черевайко Сергій Володимирович, стрілець роти охорони І відділу Новгород-Сіверського районного територіального центру комплектування то соціальної підтримки, солдат;
  • Подякою – Філімоненко Микола Миколайович, стрілець роти охорони І відділу Новгород-Сіверського районного територіального центру комплектування то соціальної підтримки, солдат;
  • Подякою – Батуренко Максим Іванович, стрілець-санітар роти охорони І відділу Новгород-Сіверського районного територіального центру комплектування то соціальної підтримки, солдат;