Привітання селищного голови з Днем захисників та захисниць України

Дата: 14.10.2022 12:09

Фото без описуШановні земляки, захисники та захисниці України!

Традиційно в світлий день Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо День захисників і захисниць України, а цьогоріч − і 80-річчя створення Української повстанської армії. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже вони поєднали в собі символ віри та незламності духу.

Нині Україна продовжує відстоювати свою свободу і незалежність, проливаючи кров найкращих синів і дочок, у жорстокій війні з тим самим ворогом, з яким вела боротьбу УПА. Серед воїнів, що захищають Батьківщину під синьо-жовтим стягом, є і наші земляки.

У цей день я дякую всім, чия мужність і звитяга є зразком самовідданості та патріотизму. Усім, хто зі зброєю в руках боронили і боронять сьогодні нашу землю від агресора. Усім волонтерам, які стали своєрідними «мирними воїнами» і надійними захисниками в тилу. Усім борцям за українську Незалежність – від козацьких часів і до сьогодні, які присвятили свої життя служінню українському народу.

Шануймо кожного з них та схилімо голови згадуючи тих, хто поліг за волю України, хто віддав своє життя, захищаючи рідну землю, адже найвищим рівнем любові до Батьківщини є готовність боронити її ціною власного життя.

Шановні захисники та захисниці! Дякую вам за відданість Україні та її народу! Бажаю міцного здоров’я, родинної злагоди, успіхів у повсякденному житті. Хай ваше життя буде наповнене добром, благополуччям та миром!

Зі свого боку, я намагаюсь зробити все можливе, щоб максимально забезпечити вас необхідним. І надалі жодне ваше прохання про підтримку чи допомогу не залишиться без уваги.

Слава Героям! Слава Україні!

З повагою - селищний голова Віктор Іващенко