Увага! Правила поводження під час сигналу «Повітряна тривога» на території Понорницької громади

Дата: 11.10.2022 17:31

До уваги керівників установ, організацій, власників магазинів та жителів Понорницької громади!

На виконання розпорядження начальника Чернігівської обласної військової адміністрації від 26 липня 2022 року № 291 «Про вжиття заходів щодо забезпечення громадської безпеки на певних категоріях об’єктів при оголошенні сигналу «Повітряна тривога» у разі оголошення зазначеного сигналу призупиняється робота працівників Понорницької селищної ради та обслуговування відвідувачів. Відвідувачі мають залишити приміщення та переміститися до найближчих укриттів. Також припиняється вхід громадян в приміщення селищної ради до оголошення офіційного відбою сигналу.

Окрім того, зобов’язуємо керівників установ, організацій та власників магазинів дотримуватись вимог розпорядження начальника ЧОВА та розмістити на входах/виходах ваших приміщень інформацію про необхідність швидкої евакуації з їх території при оголошенні сигналу «Повітряна тривога».

Пам’ятайте, під час війни повітряна тривога - це сповіщення про реальну загрозу удару з повітря. Не нехтуйте безпекою! Збережіть власне життя!