Привітання селищного голови Віктора Іващенка зі Всеукраїнським днем бібліотек

Дата: 30.09.2022 12:25

Фото без описуШановні працівники бібліотечної сфери!

Щиро вітаю вас з професійним святом духовності, мудрості і знань – Всеукраїнським днем бібліотек!

Це свято символізує глибоку повагу українського народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, адже з давніх часів бібліотеки були храмами книги, збирачами історичної і культурної спадщини, а бібліотекарі – лікарями людських душ.

Сьогодні, коли весь світ вміщується на екрані одного ґаджета, як ніколи хочеться взяти в руки книгу та почути шурхотіння сторінок. У бібліотеках ми завжди відчуваємо спокій та гармонію саме завдяки людям, які працюють для того, щоб у наші руки попала потрібна книга.

З нагоди професійного свята бажаю всім бібліотекарям Понорницької громади творчого завзяття, нових успіхів у благородній праці на теренах розбудови української науки, освіти, культури і духовності, неодмінного зростання читацького попиту на книгу, посилення авторитету бібліотечної справи в суспільстві.

Зичу вам і вашим близьким міцного здоров’я, благополуччя, достатку у кожній оселі і прихильності долі. Нехай ніколи не покидають вас почуття оптимізму, віри, надії, любові і мудрості.

З повагою - селищний голова Віктор Іващенко