Рішення 19 сесії VIII скликання від 14.09.2022

Дата: 21.09.2022 11:48

Фото без опису1. № 3063 Про звіт про виконання селищного бюджету Понорницької територіальної громади за I півріччя 2022 року

2. № 3064 Про внесення змін до рішення селищної ради від 24 грудня 2021 року № 15-2681-VІІI «Про бюджет Понорницької селищної територіальної громади на 2022 рік»

3. № 3065 Про затвердження передавального акта

4. № 3066 Про внесення змін до місцезнаходження юридичної особи та затвердження Статуту комунального закладу «Понорницький селищний будинок культури» Понорницької селищної ради

5. № 3067 Про внесення змін до Програми «Забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням учнів загальноосвітніх навчальних закладів Понорницької селищної ради з числа дітей пільгових категорій на 2022 рік»

6. № 3068 Про внесення змін до назви юридичної особи та затвердження Статуту Понорницького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Лісова казка» загального типу розвитку Понорницької селищної ради в новій редакції

7. № 3069 Про внесення змін до назви юридичної особи та затвердження Статуту Авдіївського закладу дошкільної освіти «Ромашка» загального типу розвитку Понорницької селищної ради в новій редакції

8. № 3070 Про внесення змін до назви юридичної особи та затвердження Статуту Деснянської гімназії Понорницької селищної ради Чернігівської області в новій редакції

9. № 3071 Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Понорниця» Понорницької селищної ради

10. № 3072 Про затвердження в новій редакції Програми благоустрою території населених пунктів Понорницької селищної ради на 2022 рік

11. № 3073 Про затвердження Програми підтримки Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони та добровольчих формувань на 2022-2023 рр.

12. № 3074 Про затвердження в новій редакції Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Понорницький центр первинної медико-санітарної допомоги» Понорницької селищної ради на 2022-2023 рр.

13. № 3075 Про закріплення майна комунальної власності Понорницької селищної ради за КНП «Понорницький ЦПМСД» на праві оперативного управління

14. № 3076 Про затвердження передавального акта

15. № 3077 Про затвердження передавального акта

16. № 3078 Про затвердження в новій редакції Програми профілактики правопорушень на території населених пунктів Понорницької територіальної громади на 2022 рік