Разом – ми сила! Створено новий дитячий майданчик у с. Верба та встановлено містки через річку

Дата: 16.09.2022 12:02

Незважаючи на тяжкі умови у період воєнного стану, робота щодо благоустрою територій громади розпочалась з початком весни і не припиняється дотепер.

За ініціативи та підтримки селищного голови Віктора Іващенка та завдяки згуртованій роботі депутатів ради Сергія Булітка й Андрія Бородюка, діловода селищної ради В’ячеслава Гнипа та небайдужих жителів громади встановлено та приведено до ладу новий дитячий майданчик біля приміщення колишньої сільської ради у с. Верба для відпочинку маленьких жителів села.

Окрім цього, було збудовано 3 нові дерев’яні містки через річку: 1 у селі Верба і 2 в селищі Понорниця.

Всі дії, які мають вплив на чистоту та красу нашої місцевості є важливими, тож хочеться ще раз подякувати тим, хто бере безпосередню участь в приведенні території громади в належний стан.