Селищний голова Віктор Іващенко провів робочу зустріч щодо актуальних питань роботи медичних закладів громади

Дата: 09.09.2022 16:51

Сьогодні, 9 вересня, у приміщенні комунального некомерційного підприємства «Понорницький центр первинної медико-санітарної допомоги» відбулась робоча зустріч за участю Понорницького селищного голови Віктора Іващенка,  заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Галини Яковець, в. о. директора КНП «Понорницький ЦМСД» Дарини Гончарової, медичного директора «Понорницький ЦМСД» Миколи Колоса, старост старостинських округів та працівників фельдшерсько-акушерських пунктів громади.

На зустрічі були обговорені актуальні питання діяльності медичних закладів та сфери охорони здоров’я в цілому у зв’язку з переходом працівників до КНП «Понорницький ЦМСД» та початком його повноцінного функціонування.

Під час наради селищний голова порушив ряд важливих питань, а саме: покращення якості надання медичних послуг мешканцям громади, перспективи розвитку ФАПів, підготовка до опалювального сезону 2022/2023 років, зміни умов праці медичних працівників та укладення декларацій сімейними лікарями центру із жителями громади.