КП «Понорниця» повідомляє про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання

Дата: 05.09.2022 16:59

Комунальне підприємство «Понорниця» Понорницької селищної ради повідомляє про намір здійснити коригування діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання.

Відповідно до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на формування тарифів на житлово-комунальні послуги», проводиться перерахунок тарифів шляхом коригування лише тих складових частин структури тарифів, за якими відбулися цінові зміни в бік збільшення чи зменшення.

Діючі тарифи для всіх категорій споживачів, встановлені підприємству КП «Понорниця» Понорницької селищної ради рішенням Понорницької селищної ради від 22 квітня 2021 року № 5-182-VIII, наступні:

Послуги з централізованого водопостачання

Для населення:

• за 1 куб. м - 28,00 грн без ПДВ;
  • на одного мешканця (при використанні водозабірної колонки) - 42,00 грн без ПДВ за місяць;
  • на одного мешканця (будинок з водопроводом) - 70,00 грн без ПДВ за місяць;
  • на одну голову (ВРХ, коні) - 70,00 грн без ПДВ за місяць.

Юридичні особи:

• за 1 куб. м - 38,00 грн без ПДВ.

Комунальне підприємство «Понорниця» Понорницької селищної ради з 01.09.2022 проводить обов’язкову реєстрацію платника податку на додану вартість відповідно до Податкового Кодексу України п. 181.1. У разі, якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню, згідно з цим розділом, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп'ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1 000 000 гривень (без урахування податку на додану вартість), така особа зобов'язана зареєструватися як платник податку у контролюючому органі за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) з дотриманням вимог, передбачених статтею 183 цього Кодексу.

Скоригований тариф на послуги з централізованого водопостачання зросте на суму ПДВ.

Таким чином, відкориговані тарифи на комунальні послуги становитимуть:

Послуги з централізованого водопостачання

Для населення:

• за 1 куб. м - 33,60 грн з ПДВ;
  • на одного мешканця (при використанні водозабірної колонки) - 50,40 грн з ПДВ на місяць;
  • на одного мешканця (будинок з водопроводом) - 84,00 грн з ПДВ за місяць;
  • на одну голову (ВРХ, коні) - 84,00 грн з ПДВ за місяць.

Юридичні особи:

• за 1 куб. м - 45,60 грн з ПДВ.

Коригування тарифів дасть змогу підприємству працювати та сплачувати ПДВ до державного бюджету.

Зауваження і пропозиції приймаються за адресою: вул. Довженка, 18, смт Понорниця, Новгород-Сіверський район, Чернігівська область, телефон: (04656) 3-11-75 протягом 7 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання, а також на електронну адресу КП «Понорниця» Понорницької селищної ради: kp_ponornitsa@ukr.net