Проєкти рішень 19 сесії VIII скликання

Дата: 31.08.2022 12:50

Фото без опису1. Про внесення змін до назви юридичної особи та затвердження Статуту Понорницького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Лісова казка» загального типу розвитку Понорницької селищної ради Новгород-Сіверського району Чернігівської області в новій редакції

2. Про внесення змін до назви юридичної особи та затвердження Статуту Авдіївського закладу дошкільної освіти «Ромашка» загального типу розвитку Понорницької селищної ради в новій редакції

3. Про внесення змін до назви юридичної особи та затвердження Статуту Деснянської гімназії Понорницької селищної ради Чернігівської області в новій редакції

4. Про затвердження передавального акта

5. Про внесення змін до місцезнаходження юридичної особи та затвердження Статуту комунального закладу «Понорницький селищний будинок культури» Понорницької селищної ради

6. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення, оздоровчого, рекреаційного, історико-культурного, лісогосподарського призначення, земель водного фонду та водоохоронних зон, обмежень у використанні земель та їх режимоутворюючих об’єктів – ландшафтного заказника місцевого значення «Мезинська Швейцарія»

7. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення, оздоровчого, рекреаційного, історико-культурного, лісогосподарського призначення, земель водного фонду та водоохоронних зон, обмежень у використанні земель та їх режимоутворюючих об’єктів – гідрологічного заказника місцевого значення «Покошицький»

8. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення, оздоровчого, рекреаційного, історико-культурного, лісогосподарського призначення, земель водного фонду та водоохоронних зон, обмежень у використанні земель та їх режимоутворюючих об’єктів – гідрологічної пам’ятки природи місцевого значення «Синій колодязь»

9. Про звіт про виконання селищного бюджету Понорницької територіальної громади за I півріччя 2022 року

Додаток 1, додаток 2

10. Про закріплення майна комунальної власності Понорницької селищної ради за КНП «Понорницький ЦПМСД» на праві оперативного управління

11. Про затвердження передавального акта

12. Про затвердження передавального акта

13. Про затвердження в новій редакції Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою території населених пунктів Понорницької селищної ради на 2021-2024 роки

14. Про затвердження в новій редакції Програми підтримки Збройних сил України на 2022 рік

15. Про затвердження в новій редакції Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Понорницький центр первинної медико-санітарної допомоги» Понорницької селищної ради на 2022-2023 роки

16. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Понорниця» Понорницької селищної ради

17. Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Понорницької селищної ради від 19 квітня 2022 року № 17-3041-VIII «Про внесення змін до рішення Понорницької селищної ради від 03 грудня 2021 року № 14-2294-VIII»

18. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24 грудня 2021 року № 15-2681-VІІI «Про бюджет Понорницької селищної територіальної громади на 2022 рік»

19. Про внесення змін до Програми «Забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням учнів загальноосвітніх навчальних закладів Понорницької селищної ради з числа дітей пільгових категорій на 2022 рік»

20. Про дострокове розірвання договору оренди землі ФГ «Білі Роси»