До Дня Незалежності України відбудеться конкурс творчих проєктів «Код Нації»

Дата: 17.08.2022 14:37

Фото без описуГоловною метою Конкурсу «Код нації» є створення художніх, декоративно-ужиткових, вокальних, хореографічних, сценічних та інших творчих проєктів україномовного контенту.

Організаторами проєкту є ГО «Молодіжна організація «Молоде покоління», БО «Благодійний Фонд «Відсоток Небайдужих» та ДУ «Український Державний Центр Позашкільної Освіти».

За словами організаторів, конкурс сприятиме підвищенню бойового духу нашого народу у часи збройного протистояння російським окупантам на усіх фронтах та слугуватимуть популяризації української культури та народних звичаїв.

Брати участь у заході можуть як діти, молодь, так і дорослі.

Конкурс проходить у три етапи:

• І етап – подання конкурсних матеріалів організатору - БО «Благодійний Фонд «Відсоток Небайдужих» з 08.08.2022 до 23:59 19 серпня 2022 року;
  • ІІ етап – визначення конкурсною комісією переможців. Протягом 20-22 серпня 2022 року;
  • ІІІ етап – публікація робіт переможців та нагородження. 23 серпня 2022 року.

Конкурс має 8 номінацій:

• «Мальовнича Україна»
  • «Графічна Україна»
  • «Фотографічна Україна»
  • «Кінематографічна Україна»
  • «Музична Україна»
  • «Солов’їна Україна»
  • «Хореографічна Україна»
  • «Майстерна Україна»

Роботи надаються:

або

• на електронну адресу Організатора (БО «БФ «Відсоток Небайдужих») -  fund@molodp.org.

Творчі роботи можна подати до 23:59 19 серпня 2022 р.

Посилання на Положення про конкурс: https://url.molodp.org/4

Контакти організаторів: +38099-61-89-697, +38093-21-18-878.