Привітання до Дня Української Державності

Дата: 28.07.2022 09:44

Фото без опису28 липня, у День Хрещення Київської Русі – України, відтепер відзначатимемо державне свято – День Української Державності.

Цей день запроваджений на утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, а також для протидії російській дезінформації та історичним фейкам про нібито єдність походження українського та російського народів.

На жаль, вперше відзначаємо це свято у 155 день жорстокої повномасштабної війни. Але ми повинні бути гідними місії, яка покладена на нас долею, мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків, оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.

Нехай наша діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу.

Щиро зичу вам, дорогі земляки, у теперішні нелегкі дні спільно і надалі відстоювати суверенність нашої держави, примножувати традиції та блага, як того вимагає совість і сумління. Бажаю всім сили і енергії, здоров’я і оптимізму, миру і достатку, злагоди і щедрої долі!

Ми незламний народ незламної країни. Віримо у перемогу та знаємо, що наша країна стане вільною від окупантів, а в блакитному небі більше не буде ракет та чорного диму. Зі святом, українці!

Селищний голова Віктор ІВАЩЕНКО