Привітання селищного голови до Дня медичного працівника

Дата: 19.06.2022 09:05

Фото без описуДорогі медичні працівники!

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом. Кожного року цей день по-особливому відзначає суспільство: лікар відіграє важливу роль і посідає вагоме місце в житті кожної людини, родини, сім’ї. Особливої ваги цей день має у воєнний час.

Ви – опора у найскладніші хвилини життя, коли людина бореться за своє здоров'я. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання.

Давно і всім відомий мудрий вислів гласить: здоров’я – може й не найголовніше в житті, але без нього все інше, навіть найголовніше, не потрібне. Тож, бажаю Вам, перш за все, міцного здоров’я, довголіття, особистого щастя, родинного затишку і тепла, успіхів і наснаги, впевненості у завтрашньому дні, шани і вдячності від людей!

Хай завжди панує поміж вас порозуміння, злагода і повага. Глибока подяка вам за сумлінну працю, витримку і вміння дарувати людям радість життя!

І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією! Дякую Вам за нелегку та відповідальну працю!

Селищний голова Віктор ІВАЩЕНКО