У Понорниці відбувся захід з благоустрою

Дата: 30.04.2022 17:23

Фото без описуВ Понорниці, за підтримки голови громади Іващенка В. І., депутата Булітко С. І., силами працівників селищної ради, Будинку культури, дитячого садка, соціального центру, КП «Понорниця, провели захід з благоустрою центрального парку, меморіалу та прилеглих територій.

Спиляли аварійні та хворі дерева (на липах обрізали омелу, з надією на відновлення дерев).

Висадили липову та березову алеї, різні види туй та ялівця.

Удосконалили клумби біля селищної ради, Будинку культури.

Розбили нову клумбу в парку та біля лікарні.

Роботи по озелененню в Понорниці та всій громаді будуть продовжуватись.

Хочеться зазначити, що благоустрій – це не разова акція, це щоденна робота, і в першу чергу – робота над собою, своєю свідомістю, зробивши невелике зусилля над собою – не смітити.

Просто прибрати своє зрубане гілля біля подвір’я, не викидати його, де заманеться, створюючи стихійні смітники, не викидати сміття абикуди, прогулюючись – а викинути папірець у смітник, навчати цьому дітей, відпочиваючи на природі прибирати за собою – ці прості правила підсилу кожному.

Варто вчитися дбати не лише про власну домівку, а й про своє селище та село, про чистоту й порядок в них, адже благоустрій нашої громади – спільна справа усіх її мешканців.

Фотозвіт за посиланням.