Понорницька громада почала отримувати гуманітарну допомогу

Дата: 23.03.2022 13:03

Пешу партію ми отримали минулого тижня. ЇЇ було надано Андрієм Прокопенком від Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова. Це жарознижуючі, заспокійливі, кишкові засоби, дитячі вітаміни, засоби гігієни, перев’язочні матеріли, пластирі, професійні хірургічні пластирі та ініші матеріали для стаціонару хірургічних відділень, хірургічні аптечки, дезинфікуючу засоби, тощо.

Ліки та медичні засоби вже розподілені між Понорницьким ЦПМСД та ФАПами громади. Здебільшого це жарознижуючі препарати. Жителі Понорницької громади, які мають потребу (звернулись до лікаря, або фельдшера, і мають відповідні симптоми) отримають їх безкоштовно.

Крім того, ряд матеріалів, що призначенні виключно для вторинної медицини (хірургія), розподілено між Коропською та Новгород-Сіверською районними лікарнями.

Засоби гігієни будуть надаватися переселенцям, та частково будуть передані до комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Понорницької селищної ради.