Громада на всі 100: покрокова інструкція як проголосувати за наш проєкт

Дата: 21.10.2024 12:21

Фото без опису

Наш проєкт «Покращення доступності до освітніх послуг дітей Понорницької громади шляхом забезпечення безпечного доїзду в зимовий період» вже отримав 1069 голосів, що становить 15.031 % від загальної кількості жителів громади!

Ми впевнено тримаємо 3-тю позицію серед 262 громад!

Як нас підтримати?

1. Перейдіть за посиланням https://fakty.com.ua/hromady/project/222/ та натисніть "Проголосувати".

Фото без опису

2. Авторизуйтесь через Facebook.

3. Проголосуйте.

Важливо: Голосувати можуть всі, кому виповнилося 14 років!

Голосування триває до 10 листопада. У фінал вийдуть 20 громад за результатами голосування, а ще 20 обере експертне журі.

Ми дуже близькі до перемоги, але для цього нам потрібно якомога більше голосів! Долучайтесь і підтримайте наш проєкт! Лише разом ми можемо зробити важливий крок для розвитку нашої громади!

Конкурс «Громада на всі 100» реалізується в партнерстві Програми USAID DOBRE зі Старлайт Медіа та Український кризовий медіа-центр.