Спортсмени Понорницької громади показали гідні результати на легкоатлетичному двоборстві в Чернігові

Дата: 17.10.2024 18:35

15 жовтня 2024 року двадцять три спортсмени від Понорницької громади брали участь у легкоатлетичному двоборстві в місті Чернігові.

Змагання проходили в різних вікових групах 2009-2010 рр.н., 2011-2012 рр.н., 2013 р.н. і молодші. Кожному учаснику потрібно було виступити у двох видах змагань: біг на 60 м і на вибір: біг на 300 м, 600 м або стрибок у довжину з місця.

Спортсмени із Понорницької громади виступили достойно і показали гарні результати, але не найкращі. Треті місця зайняли:

• представник Деснянської гімназії Чобот Денис серед юнаків 2011-2012 років народження, біг на 60 м та стрибок у довжину (результат 99 очок), тренер Колешня С. М.;
  • представник Понорницького ліцею Гончаров Олексій серед юнаків 2011-2012 років народження, біг на 60 м + біг на 300 м, тренера Андрійченко Є. В.;
  • представник Крисківської гімназії Петров Едуард серед юнаків 2009-2010 років народження, бг 60 м. та стрибок у довжину (результат 122 очки), тренер Швець Р. В.

Дякуємо організаторам, суддям, батькам, тренерам, ЗСУ, а також всім причетним до поїздки.

За інформацією відділу освіти, культури, молоді та спорту
Понорницької селищної ради