Голосування у конкурсі «Громада на всі 100» триває

Дата: 18.10.2024 09:40

Фото без описуНаш проєкт «Покращення доступності до освітніх послуг дітей Понорницької громади шляхом забезпечення безпечного доїзду в зимовий період» здобув 863 голосів за чотири дні, що становить 12.134 % від кількості жителів громади!

Це 3-тя позиція серед 262 громад, які змагаються у конкурсі.

Підтримати проєкт потрібно на сайті конкурсу після того, як система запропонує вам авторизуватися через мережу Фейсбук: https://fakty.com.ua/hromady/project/222/

Голосувати можна всім, кому вже є 14 років!

Голосування триває до 10 листопада. У фінал пройдуть 20 лідерів голосування, ще 20 фіналістів обере експертне журі.

Щоб перемогти, нам треба якомога більше голосів. Долучайтесь і допоможіть нашій громаді реалізувати такий важливий проєкт! Все в наших руках.

Конкурс «Громада на всі 100» реалізується в партнерстві Програми USAID DOBRE зі Старлайт Медіа та Український кризовий медіа-центр.