Сулим Максим Анатолійович (06.02.1984 - 16.12.2023, с. Криски)

Дата: 16.12.2023 00:00

Фото без описуСулим Максим Анатолійович народився 6 лютого 1984 року в місті Норильськ Красноярського краю (росія). У 1991-1997 роках навчався в місті Кайеркан (нині – частина Норильська). З часом разом із сім’єю переїхав на постійне місце проживання в Україну, в село Криски, де закінчив Крисківську середню школу у 2001 році.

Чоловік мав професійно-технічну освіту за спеціальністю «Електрозварник ручного зварювання та водій категорій «В» і «С», яку отримав у Сосницькому ПТУ-31. Після закінчення училища залишився проживати в смт Сосниця.

З 2002 року Максим Сулим проходив військову службу в лавах Збройних сил України. Повернувшись до цивільного життя, вирішив продовжити навчання у Глухівському педагогічному університеті та створити сім’ю.

У 2014-2015 роках чоловік боронив Україну від російських окупаційних військ на Сході.

Далі працював у Чернігівобленерго, був енергетиком та тримав енергетичний фронт.

Під час повномасштабного вторгнення у жовтні 2023 року Максим вкотре став на захист Батьківщини. Служив у складі одного з підрозділів військової частини А 0409 на посаді номера обслуги механізованої роти.

Вдома Героя чекали мати, дружина та син.

Загинув 39-річний Захисник 16 грудня 2023 року під час штурмових дій у Куп’янському районі Харківської області.

Попрощалися з воїном та поховали його на кладовищі у смт Сосниця 22 грудня.

На фасаді Крисківської гімназії на честь Героя встановлена пам’ятна дошка.

Відповідно до Указу Президента України від 8 квітня 2024 року № 222/2024 нашого земляка нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку.