Савицький Микола Іванович (11.05.1973 - 31.08.2024, с. Шаболтасівка)

Дата: 31.08.2024 00:00

Фото без описуСавицький Микола Іванович народився 11 травня 1973 року в селі Шаболтасівка Сосницького району.

Після здобуття середньої освіти у Шаболтасівській школі вступив до Чугуєво-Бабчанського коледжу лісового господарства. Закінчивши його у 1988 році, отримав диплом за спеціальністю «Лісове господарство».

У 1992-1994 роках проходив строкову службу в лавах Збройних сил України.

Свою професійну діяльність у лісовій галузі Микола розпочав 1995 року, працювавши майстром лісу в Кіровському лісництві. З 2000 до 2021 року обіймав посаду помічника лісничого. У 2022 році його призначено майстром лісозаготівельних робіт Задеснянського лісництва Новгород-Сіверської філії ДП «Ліси України».

Проживав Микола Савицький разом із сім’єю у селі Троїцьке Новгород-Сіверського району.

20 лютого 2023 року чоловік став на захист країни. Його життя трагічно обірвалось 31 серпня 2024 року при виконанні бойового завдання.

Без чоловіка та батька залишилися дружина Наталія і двоє синів – Вадим і Микола.

У пам'яті колег Микола залишився чудовим спеціалістом, відкритою та доброю людиною.

Попрощались з Героєм та поховали його 3 вересня 2024 року в селі Троїцьке.