Максим Сулим нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

Дата: 15.08.2024 12:48

Іще одна нагорода знайшла свого Героя. Але, на превеликий жаль, посмертно...

Відповідно до Указу Президента України від 8 квітня 2024 року № 222/2024 орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено нашого земляка, Захисника України Максима Сулима, який до останнього подиху залишився вірним Військовій присязі та з честю виконав свій обов’язок перед Батьківщиною.

Максим Сулим був одним із майже півсотні загиблих синів Чернігівщини, сім’ям яких учора, 14 серпня, вручили посмертні нагороди в обласній державній адміністрації.

Сулим Максим Анатолійович народився в росії, але з часом разом із сім’єю переїхав на постійне місце проживання в село Криски. Після навчання проживав та створив сім’ю в Сосниці. Працював енергетиком у Чернігівобленерго.

Під час повномасштабного вторгнення у жовтні 2023 року став на захист Батьківщини. Служив у складі одного з підрозділів військової частини на посаді номера обслуги механізованої роти.

Загинув Захисник 16 грудня 2023 року в Куп’янському районі Харківської області. Йому назавжди залишилось 39 років.

Вдома Героя чекали дружина та син.

Безмежна вдячність і шана Максиму! Пам'ять про нього житиме вічно у наших серцях і серцях майбутніх поколінь!