Медичних працівників громади привітали з прийдешнім професійним святом

Дата: 26.07.2024 15:50

Напередодні професійного свята медичних працівників, яке відзначається 27 липня, у Понорницькому будинку культури привітали та вручили відзнаки за сумлінну працю працівникам Комунального некомерційного підприємства «Понорницький центр первинної медико-санітарної допомоги» - людям, які представляють одну з найважливіших галузей нашої громади.

Захід відбулася в урочистій, але скромній атмосфері. Війна з російськими окупантами триває, тому пишні святкування зараз не на часі.

Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять воїнів, полеглих під час захисту суверенітету і територіальної цілісності нашої країни, та мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації.

Керуюча справами виконавчого комітету Галина Супрун та в. о. директора КНП «Понорницький ЦПМСД» Дарина Гончарова звернулись до медичних працівників з вітальним словом. Вони подякували їм за професіоналізм і відданість справі, побажали здоров'я, задоволення від роботи, розвитку, добробуту та миру.

За надання якісних та кваліфікованих медичних послуг, особистий внесок у збереження здоров'я мешканців громади найкращі отримали відзнаки.

Грамотами Новгород-Сіверської районної військової адміністрації нагороджені:

• Чепурна Наталія Іванівна, сестра медична КНП «Понорницький ЦПМСД»;
  • Скрипко Оксана Михайлівна, фельдшер фельдшерського пункту села Авдіївка КНП «Понорницький ЦПМСД».

Подяки Новгород-Сіверської районної військової адміністрації оголошені:

• Наумкіній Наталії Володимирівні, сестрі медичній КНП «Понорницький ЦПМСД»;
  • Чепурній Аллі Іванівні, сестрі медичній КНП «Понорницький ЦПМСД».

Подяки Понорницької селищної ради оголошені:

• Кубарєвій Вірі Дмитрівні, фельдшеру фельдшерського пункту села Шаболтасівка КНП «Понорницький ЦПМСД»;
  • Булітко Наталії Іванівні, сестрі медичній КНП «Понорницький ЦПМСД».

Подяки Комунального некомерційного підприємства «Понорницький центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошені:

• Савицькій Вірі Миколаївні, бухгалтеру КНП «Понорницький ЦПМСД»;
  • Плющ Аллі Костянтинівні, старшій сестрі медичній КНП «Понорницький ЦПМСД»;
  • Корбашу Володимиру Григоровичу, водію, інженеру з охорони праці КНП «Понорницький ЦПМСД»;
  • Слєпченко Ользі Михайлівні, сестрі медичній  КНП «Понорницький ЦПМСД»;
  • Куриленко Олександрі Євгеніївні, сестрі медичній фельдшерського пункту села Мезин КНП «Понорницький ЦПМСД»;
  • Сідько Валентині Іванівні, сестрі медичній фельдшерського пункту села Покошичі КНП «Понорницький ЦПМСД»;
  • Копилок Валентині Михайлівні, сестрі медичній фельдшерського пункту села Покошичі КНП «Понорницький ЦПМСД»;

Також усіх жінок привітали квітами.