Навчатися влітку можна із задоволенням та завзяттям

Дата: 23.07.2024 14:59

У рамках проєкту гуманітарної організації «Людина у скруті» діти Авдіївського та Понорницького ліцеїв мають можливість відвідувати цікаві заняття з математики та української мови. Триватимуть вони упродовж липня та серпня двічі на тиждень абсолютно безоплатно.

В умовах відключень електроенергії, повітряних тривог і вимушеного навчання онлайн діти могли пропустити багато корисних і потрібних знань. Тому заняття – чудова можливість вивчити нове та зробити це у цікавому форматі.

Уроки з математики та української мови стартували в Авдіївському ліцеї.

Діти задоволені навчанням, адже, крім навчання, це можливість активно поспілкуватися з однолітками. Бачитися з друзями, а також опанувати інший формат навчання у звичному для дитини середовищі.

За інформацією відділу освіти, культури, молоді та спорту Понорницької селищної ради