Ми пам’ятаємо... Минає друга річниця з дня загибелі Героя Віктора ОСОВИКА

Дата: 16.07.2024 08:49

Фото без описуСьогодні, 16 липня, минає два роки з дня загибелі нашого земляка, уродженця  с.Іваньків, Осовика Віктора Миколайовича.

Народився Віктор Миколайович 6 червня 1977 року у селі Іваньків Коропського району на Чернігівщині.

Свою трудову діяльність здійснював у різних галузях. Працював у Газбудсервісі, Укрелекомі (смт Короп), потім – у будівельній галузі на Київщині.

З початком повномасштабного ворожого вторгнення наш земляк долучився до Захисників України. Певний час Віктор обороняв Чернігівщину, пізніше у складі 16-го окремого мотопіхотного батальйону на посаді санітарного інструктора давав гідну відсіч загарбнику у інших регіонах України.

12 липня 2022 року під час виконання бойового завдання Віктор Осовик отримав серйозне поранення. 16 липня у госпіталі у Дніпрі серце воїна зупинилося навіки.

Мати втратила сина, дружина – чоловіка, син та донька – батька…

Похований Осовик Віктор Миколайович у смт Короп Новгород-Сіверського району Чернігівської області.

Минуло два  роки. Скорботних, важких, тривожних… Пам'ять про Віктора Осовика живе і житиме вічно в його героїчних вчинках, патріотизмі, жертовності і любові до України.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ – ВІЧНА ЇМ СЛАВА!