Привітання селищного голови Віктора Іващенка з Днем Української Державності

Дата: 15.07.2024 08:50

Фото без опису                           Шановна громадо!

15 липня  ми  відзначаємо одне з головних державних свят – День Української Державності та доленосну подію в історії України – День хрещення Київської Русі.

Від перших згадок про заснування столиці Давньоруської держави – міста Києва, славних Чернігова та Галича. Від героїчних князів Рюрика, Олега та Ігоря. Від Великого Князя Київського Володимира Святого, який у 988 році прийняв християнство як державну релігію, що стало для України цивілізаційним вибором. До сучасної незалежної України.

Понад тисячу років формувалися досвід українців, наша культура, самобутність, український характер. Тисячоліття за це боролися герої минулого. І сьогодні продовжують боротись герої сучасності.

Тож об’єднаймося усі навколо спільної мети – перемоги України і процвітання тих, хто живе на її землі!

Українська державність має тисячу років і буде існувати вічно.

Україна вистоїть. Україна переможе.

Зі святом Української Державності!

З повагою – селищний голова Віктор Іващенко