У Понорницькій громаді відбувся тренінг на тему: "Ресурс. Відновлення. Інтеграція"

Дата: 01.07.2024 16:45

Завдяки Громадській організації «Твоє місто Ромен» цими днями у Понорницькій громаді стартував проєкт  «Сприяння психологічному відновленню та соціальній інтеграції постраждалому населенню Чернігівщини та Сумщини».  В рамках даного проєкту 28 та 29 червня у Авдіївському будинку культури та  у просторі «Незламні», у Понорницькому будинку культури, відбувся цікавий та пізнавальний  тренінг:  «Ресурс. Відновлення. Інтеграція».

Учасники тренінгу отримали гарні враження та емоції від зустрічі. Після завершення  для всіх присутніх відбувся майстер клас по виготовленню ароматизованих свічок.

Щиро дякуємо Громадській організації «Твоє місто Ромен» за цікаву, змістовну зустріч та можливість для наших жителів отримати корисні знання та перезавантаження у цей нелегкий час.