Онлайн-зустріч «Інтеграція біженців та ВПО: досвід українців за кордоном та в приймаючих громадах»

Дата: 17.06.2024 10:25

Фото без опису18 червня з 16:00 до 18:00 на онлайн-платформі ZOOM відбудеться онлайн-зустріч приурочена до Всесвітнього Дня біженців за темою «Інтеграція біженців та ВПО: досвід українців за кордоном та в приймаючих громадах», що буде проведена регіональною командою Благодійної організації «Благодійний Фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез».

До участі запрошуються внутрішньо переміщені особи, які перебувають в Україні та які вимушені були виїхати за кордон.

Під час заходу будуть розглянуті такі питання:

• хто такі біженці та ВПО;
  • інтеграція біженців: виклики та можливості;
  • інтеграція ВПО: виклики та можливості;
  • успішні приклади інтеграції ВПО в громадах Чернігівської області.

Також за бажанням ви зможете поділитися своїм досвідом та задати питання.

Для участі потрібно обов’язково заповнити реєстраційну форму: https://forms.gle/7pjqkLA4dALAGUra8.

Підключитися до конференції Zoom: https://zoom.us/j/92418473675...

Ідентифікатор: 924 1847 3675

Код доступу: 924187

Захід відбудеться в рамках Проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», що реалізується БО «БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» за підтримки Агентства ООН у справах біженців.