Привітання селищного голови з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2024 09:25

Фото без описуШановні жителі Понорницької громади!

28 червня – День Конституції України. Сьогодні Основному закону нашої держави виповнюється 28 років.

Перші дві статті Конституції говорять, що Україна є незалежною, суверенною державою, і цей суверенітет поширюється на всю її територією. Ми довго сприймали ці слова як щось звичне, дане нам історією. Однак сьогодні українцям доводиться захищати свою незалежність зі зброєю в руках.

Права і свободи, які ми вважали невідчужуваними, у нас хочуть забрати терористи із сусідньої держави, і найперше – право на життя. Але українці незалежні не просто на папері, а право вільно жити на своїй землі виборюють не вперше. Тому, перемога обов’язково буде за нами.

Дякуємо воїнам, котрі сьогодні стали на захист України й наших свобод.

Нехай же це національне свято ще більше згуртує українську націю і спрямовує всі її економічні і політичні сили, весь потенціал на перемогу у війні з росією.

З Днем Конституції України! Хай мир запанує на нашій землі!

З повагою - Віктор Іващенко, Понорницький селищний голова