Військовозобов’язані можуть оновити дані у ЦНАПі селищної ради

Дата: 04.06.2024 16:16

Фото без опису18 травня набув чинності Закон України № 3633-IX щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку. У зв’язку з цим військовозобов’язані українці віком 18-60 років повинні впродовж 60 днів оновити свої персональні дані.

Зробити це можна трьома способами:

1. Відвідати територіальний центр комплектування та соціальної підтримки за місцем перебування на військовому обліку чи за своїм місцем проживання;

2. У декілька кліків через мобільний застосунок «Резерв +». Завантажити – за посиланнями: IOS – https://bit.ly/3UL01JB, Android – https://bit.ly/44JChtX;

3. Звернутись до будь-якого центру надання адміністративних послуг.

Які дані потрібно оновлювати:

• фактичну адресу проживання;
  • мобільний номер телефону;
  • адресу електронної пошти (за наявності).

У ЦНАПі Понорницької селищної ради актуалізувати дані військовозобов’язаного допоможуть 4 адміністратори. Для цього потрібне особисте звернення та мати при собі:

• паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний код (РНОКПП).
  • мобільний телефон.

Як це працює:

військовозобовʼязаний українець чи українка приходить до ЦНАПу, надає актуальні дані про себе, підтверджує номер телефону, назвавши код з SMS чи електронної пошти. Адміністратор вносить дані в електронну систему, і заявник отримує витяг з печаткою і підписом адміністратора ЦНАПу про актуалізацію даних.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (04656) 3-12-60.