Продуктові набори для жителів громади вразливих категорій

Дата: 22.05.2024 16:00

Фото без описуПонорницька громада отримала гуманітарну допомогу від Благодійної організації «Благодійний фонд «Ґлобал Емпавермент Мішн ЮА»: 1440 продовольчих наборів, які складаються з продуктів довготривалого зберігання.

За рекомендацією донора ця допомога повинна бути розподілена між мешканців громади, які належать до таких вразливих категорій:

• особи похилого віку 70+;
  • сімʼї загиблих та зниклих безвісті військових;
  • особи з інвалідністю 1, 2 груп;
  • багатодітні сім’ї, які мають 3 і більше дітей до 18 років.

Видача допомоги здійснюватиметься:

• у Понорницькому будинку культури – щоденно в робочі дні з 9:00 до 16:00;
  • у старостатах – відповідно до графіків прийому старостами;
  • у діловода с. Верба В’ячеслава Гнипа – щоденно в робочі дні з 9:00 до 16:00.

При отриманні потрібно пред’являти паспорт та документи, що підтверджують належність до однієї з вищеперерахованих категорій.

Вдячні БО «БФ «Ґлобал Емпавермент Мішн ЮА» за надану благодійну допомогу мешканцям нашої громади, котрі потребують особливої уваги та підтримки в цей нелегкий для країни час.