Вебінар "Подання заявок на державні грантові програми"

Дата: 17.05.2024 10:19

Фото без описуПриєднуйтеся до заходу, який розкриє всі нюанси подання заявок на грантові програми та допоможе вам розібратися у складних аспектах фінансування вашого бізнесу чи проєкту!

Тема: Подання заявок на державні грантові програми.

Спікери:

• Марія Фінюк, генеральний директор державної організації "Регіональний фонд підтримки підприємництва в Чернігівській області";
  • Сергій Мозолев, керівник відділу мікро-, малого та середнього бізнесу філії Чернігівського обласного управління АТ "Ощадбанк".

Коли: 21 травня 2024 року 11:00-13:00

Місце: Онлайн (ZOOM) - посилання буде надіслане після реєстрації.

Цей захід організовують Агенція регіонального розвитку Чернігівської області та державна організація "Регіональний фонд підтримки підприємництва в Чернігівській області".

На вебінарі будуть розглянуті такі питання:

• Умови та особливості подання заявок на грантові програми для переробних підприємств, мікрогранти та гранти для ветеранів з урахуванням останніх законодавчих змін.
  • Особливості складання бізнес-плану.

Не пропустіть шанс дізнатися про ключові аспекти подання заявок на гранти та отримати цінні поради від експертів у сфері фінансування.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/cpmUaCHHcebFs5uV7.