Привітання з Днем вишиванки

Дата: 16.05.2024 12:00

Шановна громадо!

Щиро вітаю зі святом єдності – Днем Вишиванки!

Вишиванка є одним із найяскравіших національних символів України, вона єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.

Сьогодні багато людей – не лише в Україні, а в усьому світі, в містах і селах, в тилу і на фронті – вдягають вишиту сорочку. І це символізує відродження української нації, свідчить про відновлення українського духу, про становлення нашої ідентичності.

Вишиванка для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається в найважливіші дні життя або на свята. Це національна святиня, оберіг, бо символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

Тож бажаю усім нам зміцнення української ідентичності заради процвітання країни. Зичу здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій – і в цей святковий день, і щодня!

Пам’ятаймо та примножуймо добрі традиції, передаваймо їх нашим нащадкам. Шануймо історію України, зберігаймо її духовні цінності!

З повагою – Віктор Іващенко, Понорницький селищний голова