Фахівці Благодійного фонду «Право на захист» надали кваліфіковані консультації жителям громади

Дата: 22.11.2023 16:38

Упродовж трьох днів мобільна бригада Благодійного фонду «Право на захист» у складі юриста, психолога, соціального працівника та консультанта з питань здоров’я проводила безоплатні консультації для жителів населених пунктів громади. 20 листопада спеціалісти відвідали Деснянське, 21 – Криски, а сьогодні, 22 листопада, побували в Авдіївці.

На прийом, що проходив у приміщеннях фельдшерських пунктів цих сіл, звертались громадяни різних вікових і соціальних категорій. Усі відвідувачі отримали вичерпні відповіді та рекомендації щодо питань, які їх турбували.

Такі виїзні прийоми є дуже важливими для наших мешканців, оскільки не всі вони мають можливість вчасно звернутися за допомогою або роз’ясненнями з тих чи інших питань.

Сердечно дякуємо фахівцям БФ «Право на захист» за надані фахові консультації, їхню якісну організацію, розуміння, підтримку та готовність допомагати людям, які цього потребують, в такий нелегкий час.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.