Привітання з Днем працівників сільського господарства

Дата: 19.11.2023 07:40

Фото без описуШановні працівники сільського господарства!

З давніх-давен Україна славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми, які понад усе шанують традиції свого народу та постійно дбають про землю.

Без таких людей не буде України. І це чиста правда! Хіба можна уявити Україну без аграрного сектору? Це питання виглядає абсурдним, адже сільське господарство – ключова галузь економіки нашої держави.

Під час війни ваша праця стала ще більш значущою та помітною. Другий рік поспіль, ризикуючи власним життям, ви обробляєте поля, збираєте врожаї, забезпечуєте жителів громади необхідною продукцією.

Тому, сьогодні я хочу привітати вас, людей землі та людей праці, з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

З почуттям глибокої шани і поваги щиро дякую усім вам за самовіддану працю, за розуміння і мудрість, за натруджені руки.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання. Хай обходять вас природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

Бажаю вам прихильної долі, вагомих здобутків, миру, невичерпної енергії та професійної удачі!

З повагою - Віктор Іващенко, Понорницький селищний голова