Привітали з професійним святом кращого водія у громаді

Дата: 30.10.2023 15:25

29 жовтня працівники дорожньо-транспортної галузі відзначали своє професійне свято – День автомобіліста і дорожника.

З цієї нагоди до селищної ради надійшло звернення від жителів громади про відзначення нагородою Никипорця Петра Миколайовича, водія, який здійснює перевезення пасажирів на автобусному маршруті Розльоти-Короп.

Завжди чемний і привітний, уважний до своїх пасажирів, ніколи не відмовить у проханні про допомогу та має повагу людей – так характеризують Петра Миколайовича громадяни, які користуються цим маршрутом. Такої ж думки і всі інші люди, які знають пана Петра.

Селищний голова Віктор Іващенко не залишив без уваги це прохання і сьогодні запросив кращого водія у селищну раду, щоб привітати з професійним святом.

За багаторічну наполегливу працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання професійних обов’язків та з нагоди Дня автомобіліста і дорожника Віктор Іванович вручив Петру Миколайовичу Грамоту Понорницької селищної ради та цінний подарунок.

Щиро вітаємо Петра Миколайовича Никипорця з отриманою відзнакою та високою оцінкою його праці від мешканців Понорницької громади!