Привітання з Днем працівників харчової промисловості

Дата: 15.10.2023 08:00

Фото без описуШановні працівники і ветерани харчової галузі!

Сьогодні у нашій країні  відзначають День працівників харчової  промисловості.

Виробництво харчових продуктів є однією з найперших умов життя людей і розвитку суспільства. На вашу галузь покладено відповідальне завдання – задоволення потреб кожної родини в якісній, смачній та доступній продукції.

У день вашого професійного свята, дорогі трудівники харчової промисловості, прийміть слова заслуженої подяки та шани і найщиріші вітання з нагоди Дня працівників харчової промисловості.

Нехай кожен день приносить нові здобутки і досягнення, а ваше життя буде щасливим і радісним, хай родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного  обов’язку.

Зичу вам, шановні трудівники харчової та переробної промисловості, міцного здоров’я, наснаги, високих матеріальних статків у ваших сім’ях та нових виробничих успіхів на благо нашої громади.

З повагою – селищний голова Віктор Іващенко