Ми пам’ятаємо... Сьогодні річниця загибелі Воїна Колоса Миколи Миколайовича

Дата: 12.10.2023 11:15

Фото без опису12 жовтня – перша річниця з того гіркого дня, коли наша громада втратила одного з її найкращих синів. Рік тому Микола Миколайович Колос віддав своє безцінне життя за те, щоб продовжували жити ми, за вільну Україну, за нашу Перемогу.

Наш земляк народився 16 травня 1981 року у селі Авдіївка.

Закінчивши перший клас Авдіївської школи, Микола разом з батьками переїхав на постійне місце проживання до Чернігова. Після закінчення Чернігівської школи № 29 він вступив до Чернігівського професійно-технічного училища № 15, де здобув спеціальність автослюсаря.

З 1999 по 2001 рік проходив строкову службу в лавах Збройних сил України. Демобілізувавшись, повернувся у місто Чернігів, там створив свою сім’ю. Був відповідальною, щирою людиною. Любив займатися будівництвом.

У липні 2022 року Микола Колос добровільно став на захист рідної України. До останнього подиху він мужньо захищав спокій і незалежність нашої держави та всього українського народу.

12 жовтня 2022 року серце нашого Захисника зупинилося у місті Мукачево, де він перебував на військовому навчанні.

Поховали Миколу Миколайовича на рідній землі у селі Авдіївка.

Сьогодні рідні,  знайомі, жителі громади та представники селищної ради зібралися біля могили Воїна, щоб вшанувати його світлу пам’ять молитвою та покладанням квітів.

Микола Миколайович назавжди залишиться в серці кожного, хто його знав, як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Захисника. Сумуємо... Низько схиляємо голови у скорботі... Розділяємо горе від непоправної втрати...

Герої не вмирають! Вічна їм слава!