Знову втрата… Обірвалося життя Захисника України Юрія Ященка

Дата: 26.09.2023 14:21

Фото без описуСтрашні звістки про втрату бійців, на превеликий жаль, продовжують надходити в нашу громаду... Невблаганна смерть знову забрала життя нашого земляка – жителя села Радичів Ященка Юрія Федоровича.

Юрій Ященко народився 7 вересня 1982 року. Захищав нашу державу у складі 1 механізованого відділення 3 механізованого взводу механізованої роти військової частини А 4532 Збройних Сил України. Був навідником.

За офіційними даними першого відділу Новгород-Сіверського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки військовослужбовець загинув 23 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Павлівка Волноваського району Донецької області.

Співчуваємо рідним, близьким та побратимам загиблого. Щиро розділяємо ваш біль та схиляємо голови в глибокій скорботі. Нехай Господь дасть вам сили пережити цю невимовну втрату...

Доземний уклін, вічна пам’ять і слава Воїну-Захиснику... Його подвиг назавжди залишиться в історії!

Про дату і час зустрічі Ященка Юрія Федоровича буде повідомлено згодом.