Діти громади, які потребують особливої уваги та підтримки, отримали подарунки напередодні нового навчального року

Дата: 07.08.2023 16:00

За сприяння начальника служби у справах дітей Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Сергія Петракова 4 серпня 2023 року до служби у справах дітей Понорницької селищної ради завітали представники Української Греко-Католицької церкви Парафії святих Апостолів Петра і Павла.

Отець Юрій привіз подарунки для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у будинках сімейного типу, прийомних сім’ях та родинах опікунів нашої громади.

Усі діти разом з дорослими зібралися в Понорницькому будинку культури та отримали подарунки від парафіян з Чернігова та добродіїв з Брюсселя. Діти були раді подарункам, адже незабаром початок нового навчального року. Рюкзачки з шкільним приладдям та солодощами, кросівки та кеди виявилися доречними.

Понорницької селищної ради