Комерційна пропозиція: торговий еквайринг разом з АТ «Ощадбанк»
Відповідно до Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» з 01.01.2022 всі ФОП II-IV групи єдиного внеску з моделлю бізнесу – B2C (бізнес – кінцевий покупець) повинні використовувати у своїй роботі РРО/пРРО.
Реєстратор розрахункових операцій (РРО) — термін в законодавстві України, що визначає фіскальний касовий апарат як засіб державного контролю за обігом безготівкових та готівкових коштів, обліком товарів, реєстрацією наданих послуг та розрахунковими операціями. Визначення та використання реєстраторів регламентується Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
З 01.08.2020 з подання Закону № 128 прописку у Законі про РРО отримали поряд зі звичайними РРО (їх ще називають класичними) і програмні РРО (далі — ПРРО).
Під ПРРО розуміють програмний, програмно-апаратний або програмно-технічний комплекс у вигляді технологічного та/або програмного рішення, що використовується на будь-якому пристрої та в якому фіскальні функції реалізовані через фіскальний сервер контролюючого органу і який призначений для реєстрації розрахункових операцій при продажу товарів (наданні послуг), операцій з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі та/або реєстрації кількості проданих товарів (наданих послуг), операцій з приймання готівки для подальшого переказу.
Ощадбанк пропонує Вам кілька шляхів досягнення відповідності вимогам закону:
1. Придбання РРО з додатковим терміналом у нашого партнера компанії виробника РРО EXELLIO або лише додаткового терміналу з еквайрингом від Ощадбанку.
Переваги цього рішення: незалежність від банківського обладнання, легка інтеграція не тільки з податковими службами, але і з термінальним обладнанням, можливість докупати необхідні додаткові модулі (сканер, принтер для друку чеків, зарядні станції, тощо), отримання знижки на обладнання як клієнт банку, вартість еквайрингу – це лише комісія банку – 2 % з кожної транзакції.
2. Використання банківського терміналу Ingenico APOS8 на базі Android з можливістю використання ПРРО від партнерів банку.
Переваги: мінімальні затрати на обладнання – 400 грн /міс., можливість обирати серед розробників ПРРО (Checkbox, Skyservice, ВчасноPOS, SMPOS та інші) з різним функціоналам та ціною обслуговування (від 149 грн на місяць), стандартна вартість еквайрингу – 2 % з транзакції.
3. Використання власного телефону (на Android OS 8, з технологією NFC), що за допомогою застосунку ОщадPAY від Ощадбанку перетворить телефон на віртуальний термінал для прийому безконтактних платежів з можливістю підключення фіскальної ПРРО власної розробки. Вартість послуги – 2 % з кожної банківської транзакції.
Переваги: безкоштовне ПРРО, можливість впровадження додаткових функцій та сервісів, масштабування залежить від вас (від кількості телефонів), керування через кабінет головного касиру, в разі відкриття/відкритого рахунку в Ощадбанку – комісія банку 1,9 %.
Важливо: Зверніть увагу, що при виборі будь-якого варіанту фіскалізації Вашого бізнесу Вам будуть потрібні кваліфіковані електронні підписи (КЕП) для реєстрації у кабінеті Державної Податкової Служби України (ДПСУ) ПРРО та касирів, що будуть на них працювати.
За додатковою інформацією звертайтесь у найближче відділення Ощадбанку за адресою: вул. Кибальчича, 12, смт Короп, Чернігівська обл., 16200, Україна; тел.: (04656) 2-15-55.