Частину коштів, зібраних на благодійних заходах, спрямовано на допомогу нашим захисникам із ЗСУ

Дата: 13.06.2023 13:24

За період з 22 травня по 9 червня завдяки пожертвуванням від небайдужих жителів громади на благодійних концертах у Понорниці, Авдіївці та Крисках вдалося зібрати кошти на підтримку Збройних сил України в сумі 41 955 гривень.

За цей час ми вже здійснили декілька цільових перерахувань:

• закупили основу для маскувальних сіток на суму 2 211 грн і спандбонд - матеріал для їхнього виготовлення - на суму 4 183 грн. Нашим замовникам терміново були необхідні 3 сітки, котрі сплели з цього матеріалу.
  • долучилися до збору для 103 бригади 64 батальйону, в якій з самого початку повномасштабного вторгнення проходить службу наш земляк Романенко Роман Петрович. Хлопцю разом з його побратимами терміново потрібен автомобіль для виконання бойових завдань, адже їхня автівка потрапила під обстріл. Для цієї бригади виділено 5 000 грн.

Загалом витрачено зі скриньки благодійних внесків 11 394 гривні. Отже, тепер у ній залишилось 30 561 гривня.

Висловлюємо вдячність усім, хто долучився до благодійної акції! А також щиро дякуємо жінкам-трудівницям, які приходили до Понорницького будинку культури, щоб допомогти у плетінні маскувальних сіток!

Наближаємо перемогу разом!