Останній дзвоник пролунав у закладах освіти Понорницької громади

Дата: 31.05.2023 15:14

Сьогодні у закладах загальної середньої освіти Понорницької громади панувала особлива атмосфера. Для учнів гімназій і ліцеїв пройшло свято Останнього дзвоника.

Завершення навчального року - це завжди хвилююча подія для школярів, їхніх батьків, а насамперед для випускників, котрі покидають стіни рідного закладу.

Тож бажаємо вчителям та батькам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання, молодшим школярам - провести незабутні, веселі та цікаві канікули, а випускникам - успіхів у складанні НМТ та вступі до ВУЗів, здійснення мрій та легкої долі у вільній Україні!