До поліції Чернігівщини продовжують надходити повідомлення від місцевих мешканців, які постраждали від шахрайських дій

Дата: 24.05.2023 17:55

Фото без описуНачальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Володимир Нідзельський орієнтував поліцейських по всій області на ще активніше проведення роз’яснювальної роботи з населенням щодо профілактики шахрайств.

Разом з тим, поліція затримує підозрюваних у шахрайстві – днями у Чернігові затримали чоловіка, який ошукав пенсіонера на понад 5 тисяч доларів! Шахрай діяв за схемою «ваш родич у біді».

Важливо! З людьми похилого віку складіть покроковий план дій: що робити, якщо телефонує незнайомець і лякає нещастями, або ж представляється співробітником банку і випитує реквізити картки? Роздрукуйте цей план і розмістіть на видному місці.

Володимир Нідзельський закликає кожного з вас бути обачним та розповісти своїм рідним і близьким про поширені види шахрайств: «Ваша картка заблокована», «Перерахуйте передоплату за товар», оформлення «грошової допомоги», «Ваш родич потрапив у ДТП», – це найпоширеніші схеми, за якими діють шахраї.

Будьте пильними та не дайте зловмисникам жодного шансу вас ошукати!

Якщо ж ви постраждали від шахрайських дій – якомога швидше телефонуйте за номером «102» або звертайтеся до чергової частини територіального підрозділу поліції.

Пам’ятайте: своєчасне звернення підвищує ймовірність викриття та затримання шахрая!