Сільгосппідприємства Чернігівщини потребують працівників: актуальні понад 60 вакансій

Дата: 03.04.2023 14:41

Фото без описуЗ приходом весни традиційно пожвавлюється попит на працівників сільського господарства, адже саме в цю пору року стартують весняно-польові роботи.

Не став винятком і цей рік. Попри воєнний стан та постійні ворожі обстріли прикордоння, місцеві сільгосппідприємства продовжують працювати та тримати економічний фронт.

На сьогодні в базі даних обласної служби зайнятості налічується 350 вакансій, з них 64 – в сільському господарстві. Найбільш затребувані:

• тракторист та тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва - 16 вакансій (можна заробляти до 30 тис. грн);
  • підсобний робітник - 11 вакансій (до 9 тис. грн);
  • водій автотранспортних засобів - 8 вакансій (до 30 тис. грн);
  • інженери - 4 вакансії (до 30 тис. грн);
  • агроном - 3 вакансії (до 30 тис. грн);
  • робітник з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва - 3 вакансії (до 8 тис. грн).

Лідирують у кількості поданих вакансій СТОВ "Батьківщина», СТОВ "Дружба-Нова", ТОВ "Нива 2008", ФГ "Добрий Пан", ТОВ "Український-Аграрний-Союз", ТОВ "Наташа-Агро".

До речі, зареєстровані безробітні можуть безкоштовно пройти професійне навчання за професіями, затребуваними в сільському господарстві.

Якщо вас зацікавили ці вакансії, звертайтеся до будь-якого структурного підрозділу обласного центру зайнятості.

Пропозиції роботи дивіться:

Чернігівський обласний центр зайнятості