Понорницька селищна рада
Новгород-Сіверський район, Чернігівська область

Положення про Координаційну раду у справах дітей виконавчого комітету Понорницької селищної ради

Дата: 03.01.2023 09:15
Кількість переглядів: 75

Фото без описуЗатверджено рішенням виконавчого комітету
Понорницької селищної ради
від 18.03.2021 № 16

(у редакції рішення від 30.08.2021 № 110)

 

1. Загальні положення

1. Координаційна рада у справах дітей (далі – Рада) є консультативно-дорадчим органом при виконавчому комітеті Понорницької селищної ради і створена для координації діяльності державних структур та громадських організацій у сфері соціально-правового захисту та профілактики правопорушень серед дітей.

2. Рада здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, законів України, законодавчих та нормативних актів органів представницької влади, указів та розпоряджень Президента України, постанов і доручень Кабінету Міністрів України, рішень виконавчого комітету Понорницької селищної ради і даного Положення.

3. Рада створюється рішенням виконавчого комітету Понорницької селищної ради.

2. Основні завдання ради

1. Надання рекомендацій щодо координації дій структурних підрозділів місцевих органів влади, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, громадських структур у вирішенні питань соціального і правового захисту дітей, профілактики правопорушень та організації роботи щодо запобігання бездоглядності дітей.

2. Формування громадської думки щодо державної політики з питань соціального захисту дітей, профілактики правопорушень в їхньому середовищі, запобігання бездоглядності.

3. Внесення пропозицій до проєктів програм соціально-економічного розвитку територіальної в частині соціального захисту, забезпечення прав, свобод і законних інтересів дітей та попередження вчинення ними правопорушень і запобігання бездоглядності.

4. Внесення пропозицій щодо бюджетних асигнувань для реалізації програм соціально-правового захисту дітей, профілактики правопорушень та запобігання бездоглядності.

5. Вивчення та узагальнення об’єктивних даних щодо стану роботи з дітьми в територіальній громаді, внесення в установленому порядку пропозицій до відповідних підрозділів виконкому, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, щодо удосконалення цієї роботи.

6. Залучення до реалізації місцевих програм з питань соціально-правового захисту дітей, профілактики правопорушень творчих спілок, культурно-освітніх, фізкультурно-спортивних товариств, дитячих, молодіжних та інших громадських організацій.

7. Сприяння діяльності підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, окремих фізичних осіб щодо надання матеріальної підтримки та соціальної допомоги дітям, координація зв’язків з громадськими та благодійними організаціями тощо.

3. Рада має право

1. Створення в разі потреби тимчасової експертної комісії, робочої групи, залучення до участі в їх роботі представників місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ, громадських організацій.

2. Запрошувати на свої засідання представників структурних підрозділів виконкому, громадських організацій (за погодженням з керівництвом), робота яких спрямована на реалізацію державної політики щодо дітей.

3. Одержувати в установленому порядку необхідні для її діяльності інформацію і матеріали через структурні підрозділи виконкому.

4. Подавати пропозиції щодо порушення питання про накладення дисциплінарних стягнень на посадових осіб у разі невиконання ними законодавства щодо дітей.

5. Ініціювати перед відповідними органами клопотання про застосування передбачених законодавством санкцій до суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють продаж алкогольних напоїв, порнографічної продукції, пропагують жорстокість, насильство, сексуальну розпусту, сприяють залученню дітей до вживання алкогольних напоїв, наркотичних речовин тощо.

4. Організація діяльності Ради

1. Головою ради є секретар селищної ради.

2. Голова та склад Ради затверджуються рішенням виконавчого комітету селищної ради.

3. До складу Ради можуть входити відповідальні працівники виконавчої влади та керівники підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, представники громадських організацій (за згодою).

4. Основною формою роботи Ради є засідання, які проводять за потребою, але не рідше одного разу на квартал. Засідання Ради вважається правочинним, якщо на ньому присутні не менше, як дві третини її персонального складу.

5. Рішення Ради приймаються простою більшістю голосів її членів, оформлюється у вигляді протоколів, рекомендацій (підписаних головою та відповідальним секретарем Ради) і подаються на розгляд керівництва виконкому. При необхідності рішення Ради направляються керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, представникам громадських організацій.

6. Голова та члени Ради працюють на громадських засадах.

7. Організаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Ради здійснюється відповідними службами виконкому.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь